Вакансии

Údržbář

Востаннє змінено:

09.12.2015

Pro významnou mezinárodní slévárenskou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici – údržbář ve výrobě. Místo výkonu práce – Horní Heršpice, Brno. Za potřeby zajišťujeme ubytování blízko práce. Nabízíme pracovní úvazek na DPP, po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek. Průměrný čistý výdělek 18 000 - 19 000 Kč. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Nastup dle předchozí domluvy.

Náplň práce:

• zajištění provozu a kontrola strojů a zařízení;
• běžná údržba výrobních prostorů;
• odstranění zjištěných závad.

Požadujeme:

• praxe v obdobném oboru – nutná;
• znalost českého jazyka na úrovní dovolující číst a orientovat se v technických výkresech;
• manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost;
• čistý trestní rejstřík;
• ochota pracovat na směny;
• vyučení v technickém oboru – výhodou.

Nabízíme:

• dlouhodobá spolupráce, možnost práce na HPP;
• moderní zázemí prosperující firmy;
• možnost zajištění ubytování blízko pracoviště ;
• pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení;
• poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince/ občany států EU, kteří hledají práci v Praze/České republice

Mzda, finanční podmínký:

• nástupní plat 105,-/hod;

Pracovní doba:

• 3 směnný provoz, po-pá

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense