Вакансии

Řezník do masokombinátu

Востаннє змінено:

02.10.2015

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Řezník do masokombinátu v Plzni. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a po zapracování je možné uzavření pracovní smlouvy. Průměrný čistý výdělek 20 000 - 21 000 Kč. Pracovní pozice je vhodná i pro ženy, cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU. Možnost zajištění ubytování a obědy zdarma. Podmínkou k získání práce je platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce. Nástup na pozici Řezník do masokombinátu možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • klasické vykostění jatečně upravených těl
  • příjem, řezaní masa jatečných a ostatních zvířat
  • příprava na třídění masa a masných výrobků

Požadujeme:

  • praxe vítaná
  • potravinářský průkaz
  • schopnost práce v týmu
  • spolehlivost, pracovitost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • práci na dohodu o pracovní činnosti, při spokojenosti možnost HPP
  • dlouhodobou práci v České republice
  • pracoviště - masokombinát Plzeň
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince/občany států EU
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • hodinová mzda 70 Kč/hod
  • průměrný čistý výdělek 20 000 - 21 000 Kč měsíčně
  • možnost poskytování záloh
  • zajišťujeme ubytování zdarma v okolí pracoviště

Stravování:

  • obědy v areálu - ZDARMA

  • 2 - 3 směnný provoz 06:00-18:00; 18:00-06:00 nebo 06:00-13:30; 13:30-21:30; 21:30-06:00

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense