Вакансии

Řidič dodávky. Alza. Horní Počernice - práce v Praze

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme řidiče dodávky. Průměrná mzda 33 000 Kč. Řidičský průkaz kategorie B. Podpora pracovního víza a povolení. Práce je vhodná i pro ženy

Náplň práce:

  • rozvoz zboží koncovým zákazníkům v regionu Praha
  • komunikace se zákazníky
  • třídění zboží, nakládka vozu
  • zodpovědnost za svěřené finanční prostředky

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B, praxe řidiče dodávky podmínkou
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • velmi dobrá orientace v Praze
  • výpis z karty řidiče nutnou podmínkou
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • organizační schopnosti, time-management

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v Praze
  • práci v přátelském a dynamickém prostředí
  • přístup ke školení a neustálému vzdělávání
  • získávání zkušeností
  • dobré platové ohodnocení a zázemí velké společnosti
  • místo výkonu práce Horní Počernice (okolí Prahy)
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost DPČ (dohoda o pracovní činnosti) nebo uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP ( hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup řidiče dodávky možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda řidiče dodávky 100 Kč/hod
  • průměrný čistý výdělek do 25 000 Kč
  • možnost práce přesčas

Pracovní doba:

  • PO-PÁ od 6:00 do doručení všech zásilek (cca 17:00)
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense