Вакансии

Šička. Mirador. Práce v Budiměřice, okres Nymburk

Востаннє змінено:

16.08.2016

Přijmeme šičky. Průměrný výdělek 15 500 Kč. Možnost záloh. Ubytování zdarma. Dlouhodobá práce v ČR. Kompletní podpora víza a pracovního povolení

Náplň práce:

·         práce na šicím stroji

·         šití a kompletace výrobků

·         kontrola švů, oprava chyb

·         zdobení, úprava polotovarů

·         vizuální kontrola finálního výrobku

·         další práce dle pokynu mistrové

Požadujeme:

·         vyučení v oboru, praxe na šicím stroji

·         čistý trestní rejstřík

·         dobrý fyzický stav, dobrý zrak

·         smysl pro detail

·         spolehlivost, zodpovědnost, zručnost

·         dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů

Nabízíme:

·         stabilní práci ve společnosti Mirador

·         dlouhodobá práce v České republice

·         cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza

·         místo výkonu práce - město Budiměřice, okres Nymburk

·         pracovní úvazek na DPP, po zkušební době je možnost uzavření pracovního poměru na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) nebo na HPP (hlavní pracovní poměr - zdravotní, sociální a penzijní pojištění)

·         poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU

·         nekuřácké pracoviště (pro kuřáky je vyhrazeno místo)

·         nástup na pozici šičky možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

·         mzda šičky od 77 Kč/hod.

·         výdělek až 15 500 Kč/měsíc

·         možnost práce přesčas

·         zajišťujeme ubytování zdarma (cesta do pracoviště trvá 15 minut), popřípadě je možný příspěvek na ubytování ve výší 10 Kč/hod

·        možnost záloh

Pracovní doba:

·         jednosměnný provoz PO-PÁ

·        pracovní doba 6:00 - 15:30

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense