Вакансии

Švadlena. Práce v okolí Hradce Králové. Dobrá práce

Востаннє змінено:

10.10.2016

Přijmeme švadleny pro šití kožené galanterie. Nutná praxe v oboru. Směnný provoz s možností přesčasů. Zajišťujeme ubytování v blízkosti pracoviště. Zálohy

Náplň práce:

  • příprava materiálu na šití
  • šití jednotlivých výrobků kožené galanterie

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • praxe na pozici švadleny min. 1 rok
  • samostatnost spolehlivost, flexibilita
  • ochota učit se novým věcem a pracovat ve směnném provozu
  • dobrý zrak

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce
  • práce Švadleny je vhodná pro občany EU a občany třetích států, pro které zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost HPP (hlavního pracovní poměru – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • místo výkonu práce Třebechovice pod Orebem, práce v okolí Hradce Králové

Mzda, finanční podmínký:

  • odpovídající platové ohodnocení na pozici švadlena
  • možnost zajištění ubytování

Pracovní doba:

  • 3 směnný provoz