Вакансии

Dělník do pekárny PAC. Příbram, Středočeský kraj

Востаннє змінено:

15.08.2016

Přijmeme dělníka do pekárny. Průměrná mzda 24 000 Kč. Ubytování zdarma. Možnost práce na HPP. Pomoc při vyřizování pracovního víza a povolení.

Náplň práce:

  • manuální práce v pekárně
  • práce u pásu
  • kontrola jakosti zboží
  • balení zboží a příprava na expedici
  • práce v prostředí se zvýšenou teplotou

Požadujeme:

  • min. vyučení v oboru
  • praxi na pozici dělníka v pekárně výhodou
  • čistý trestní rejstřík
  • potravinářský průkaz (je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • smysl pro čistotu a pořádek
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracoviště
  • místo výkonu práce Příbram, Středočeský kraj
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) nebo uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici dělníka do pekárny možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • nástupní mzda dělníka v pekárně 70 Kč/hod
  • po zapracování od 75 do 77 Kč/hod
  • výdělek až 20 000 Kč
  • zajišťujeme ubytování zdarma, popřípadě je možný příspěvek na ubytování (cesta do pracoviště trvá 5-7 minut)
  • možnost výkonného bonusu
  • uhradíme náklady na vstupní lékařskou prohlídku
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní LP)
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky

Pracovní doba:

  • třísměnný provoz (ranní, odpolední a noční)
  • pracovní směny: 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00 hod.
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense