Вакансии

Dělník výroby bazénů

Востаннє змінено:

22.09.2015

Prosperující česká společnost zabývající se výrobou bazénů a zastřešení, přijme do svého kolektivu nové zaměstnance na pozici - Dělník výroby bazénů. Místo výkonu práce se nachází v Osově - Středočeský kraj. Nabízíme možnost ubytování zdarma a dlouhodobou spolupráci na základě dohody o provedení práce (DPP) s možností uzavření pracovní smlouvy (HPP). Průměrný čistý výdělek 20 000 - 22 000 Kč. Možnost získání dotovaného stravování, ubytování zdarma. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Nástup na pozici Dělník výroby bazénů je možný ihned nebo dohodou.

Náplň práce:

  • příprava polypropylenu dle zadané technické dokumentace
  • příprava a svařování schodů
  • extruder - ruční svařování dna bazénu
  • leistr - svařování obvodu a žeber
  • osazení komponentů bazénů pomocí polyfúzního svařování plastů (skimmer, osvětlení, firltrační trysky, schody, apod..)
  • příprava technické šachty bazénu
  • kompletace a instalace bazénu u zákazníka

Požadujeme:

  • praxe ve výrobě bazénů nebo při zpracování plastů a kovů
  • spolehlivost, samostatnost
  • fyzická zdatnost
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost ukrajinského jazyka - výhodou

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • zázemí stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce Osov - Středočeský kraj
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), v budoucnu možnost HPP (hlavní pracovní poměr)
  • pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince/občany států EU
  • nástup možný ihned

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda od 70 Kč/hod + prémie
  • možnost práce přesčas
  • zajišťujeme ubytování zdarma

Stravování:

  • dotované stravování

Pracovní doba:

  • 10-12 hodinová pracovní doba, 06:00-18:00

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense