Dělník ve výrobě palet. Paletový servis. Kralupy nad Vltavou - práce v okolí Prahy

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme Dělníka do výroby palet. Výdělek až 21000 Kč. Možnost práce na HPP. Zajišťujeme dotované ubytování. Podpora pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • výroba a opravy dřevěných palet
  • výroba dřevěných obalů
  • manuální práce se dřevem
  • začištění hotových výrobků
  • kontrola jakosti
  • obsluha strojů
  • práce dle zadání nadřízené osoby

Požadujeme:

  • praxe dělníka ve výrobě palet výhodou
  • dobrý fyzický stav, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu učit se novým věcem
  • základní znalost češtiny - výhodou
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracoviště ve společnosti Paletový servis
  • přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce Kralupy nad Vltavou – nedaleko Prahy
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění.)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě palet možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • základní mzda dělníka ve výrobě palet 74 Kč/hod.
  • po zapracování je možnost navýšeni až do 79 Kč/hod
  • průměrný čistý výdělek 21 000 Kč
  • zajišťujeme dotované ubytování blízko pracoviště – 30 Kč/den

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz, PO-SO 7:00 - 18:00 / 19:00 – 6:00
  • možnost práce přesčas

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense