Вакансии

Detektiv do obchodů v civilu. Eurosecur. Práce v Praze

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme detektiva v civilu do obchodních řetězců v Praze a okolí. Výdělek až 16 000 Kč. Pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU

Náplň práce:

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Požadujeme:

  • praxi na pozici detektiva v obchodě je vítána
  • trestní bezúhonnost
  • min. věk 18 let
  • dobrá fyzická zdatnost
  • schopnost jak samostatné, tak týmové práce
  • zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu
  • dobrá pracovní morálka, vstřícné a slušné chování
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracoviště ve společnosti Eurosecur
  • místo výkonu práce Praha
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici detektiv do obchodu v civilu možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda detektiva do obchodu v civilu od 80 Kč/hod.
  • výdělek až 16 000 Kč
  • poskytujeme pracovní oděv

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz, PO-NE dle pracovní doby prodejny
  • možnost práce přesčas a o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense