Вакансии

Koordinátor do potravinářského ho skladu

Востаннє змінено:

07.12.2015

Pro významní mezinárodní logistickou společnost hledáme kandidáty na pozici Koordinátor/ka do skladu. Jedná se o řízení práce skladníků - pickerů s místem výkonu práce v Praze - Východ, Jažlovice. Nabízíme pracovní úvazek na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek. Průměrný výdělek až 35 000 Kč ( fixní plat + bonusy, po kompletním zaškolení), za potřeby poskytujeme ubytovaní. Dobrá znalost českého jazyka a k tomu rumunského, bulharské nebo ruského - výhodou. Prace je vhodná pro cizince z trvalým pobytem na uzemí ČR a občane EU. Nástup na pozici Koordinátor do potravinářského ho skladu je možný ihned, nebo po dohodě.

Náplň práce:

koordinace práce cca 20 pickerů - skladníků ve skladě;
práce s počítačem, skenerem čárových kódů;
řešení operativních úkolů, kontrola kvality zakázky;
zaškolení nových pracovníků (znalost běžné práce pickerů - skladníků);
zajištění svozu lidí do práce (dle potřeby);
výkon práce v poměrně chladném prostředí skladu od 5°C až do 15°C;

Požadujeme:

organizačně a komunikační schopností (schopnost řídit tým lidí)
uživatelská znalost PC;
dobra znalost českého jazyka;
časová flexibilita
ochota práce na směny (i noční);
dobra fyzická kondice;
znalost práce se skenerem čárových kódů- výhodou;
zkušenosti práce Koordinátorem v logistické centru/skladu - výhodou;
znalost rumunského, bulharského nebo ruského jazyka - výhodou;

Nabízíme:

zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
dlouhodobou práci v Praze - východ (Jážlovicé);
kompletní placené zaškolení (až 6 týdnu);
velice zajímavé platové ohodnocení (postupná zvyšovaní-dle pracovních výsledku);
za potřeby poskytujeme ubytovaní;
poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice a občany států EU;
služební telefon;

Mzda, finanční podmínký:

průměrný výdělek až 35 000 Kč ( fixní plat + bonusy);
pracovní úvazek na DPČ, po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na HPP;

Pracovní doba:

dvousměnný provoz:
7:00 - 19:00
19:00 - 7:00

Kontakt pro zájemce o práci:

Iryna Voloshynovska

tel.:

+420 727 969 668

i.voloshynovska@workintense.cz

skype:

iryna.voloshynovska.workintense