Вакансии

Koordinátor v distribučním skladu

Востаннє змінено:

18.09.2015

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinátor/ka, jedná se o řízení práce pickerů - skladníků pro distribuční sklad společnosti zabývající se internetovým obchodem. Pozice je vhodná i pro absolventy s chutí učit se novým věcem. Místo výkonu práce se nachází ve VGP Parku Horních Počernicích, Praha 9. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Nástup na pozici Koordinátor/ka je možný od 1.9.2015.

Náplň práce:

  • koordinace práce cca 20 pickerů - skladníků ve skladě
  • práce s počítačem, skenerem
  • řešení operativních úkolů, kontrola kvality zakázky
  • zaškolení nových pracovníků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • základní znalost HW a SW
  • zkušenosti práce Koordinátorem v logistické centru/skladu - výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti
  • komunikativní znalost ruského nebo ukrajinského jazyka  - vítaná
  • časová flexibilita
  • ochota práce na směny

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • dlouhodobou práci v Praze - Horní Počernice
  • pracovní úvazek na DPP nebo DPČ (dohoda o provedení práce a dohoda o pracovní činnosti)
  • pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice a občany států EU

Mzda, finanční podmínký:

  • výborné platové ohodnocení až 100 Kč/hod + bonusy až 20%

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz, ranní a odpolední směny Po-Pá
  • 8 hodinová pracovní doba
  • možnost občasných přesčasů

Kontakt pro zájemce o práci:

Oksana Linertová

tel.:

+420 777 790 633

o.linertova@workintense.cz

skype:

o.linertova.workintense