Вакансии

Obráběč kovů

Востаннє змінено:

14.09.2015

Hledáme pracovníka na pozici Obráběč kovů s praxí pro tradiční českou slévárnu vyrábějící odlitky ze slitin hliníku a slitin železa. Místo výkonu práce je Týnec nad Sázavou - Středočeský kraj. Pro pozici Obráběč kovů nabízíme dlouhodobou spolupráci, možnost práce po zkušební době na hlavní pracovní poměr (HPP). Průměrný měsíční plat 27 000 Kč. Poskytujeme ubytování zdarma. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Nástup na pozici Obráběč kovů možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • broušení, uřezávání dílů
  • čištění kovových dílů a zabroušení
  • seřizování strojů
  • práce s technickou dokumentaci

Požadujeme:

  • vyučení v oboru - obráběč kovů, zámečník
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • znalost českého jazyka pro čtení technické dokumentace
  • technické myšlení, profesionální přístup k práci
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci v České republice
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení  - podle zkušenosti
  • práce na dohodu o provedení práce(DPP), s možností získat hlavní pracovní poměr (HPP) po zapracování
  • podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení
  • cizincům pomůžeme vyřídit potřebná povolení k výkonu práce
  • místo výkonu práce - Týnec nad Sázavou - Středočeský kraj
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v České republice a občany států EU

Mzda, finanční podmínký:

  • hodinová mzda 100 Kč/hod
  • průměrný plat 27 000 Kč
  • možnost práce přesčas
  • možnost poskytování záloh
  • zajišťujeme ubytování zdarma

  • 2 - směnný provoz, denní a noční směny: 06:00-18:00; 18:00-06:00

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense