Вакансии

Obráběč kovu - Frézař

Востаннє змінено:

22.09.2015

Pro Vojenský technický ústav ve Vyškově - Jihomoravský kraj, přijmeme pracovníky s minimálně tříletou praxí na pozici Obráběč kovu - Frézař. Stálá práce na hlavní pracovní poměr (HPP), jednosměnný provoz. Možnost zajištění ubytování v místě výkonu práce a dobré platové ohodnocení. Pracovní pozice je vhodná i pro cizince s trvalým pobytem v ČR a cizince z EU. Nástup na pozici Obráběč kovu - Frézař možný ihned nebo dohodou.

Náplň práce:

  • frézování a broušení na klasických strojích dle výkresu a technologického postupu
  • čtení a použití technické dokumentace
  • kontrola zhotovených kusů
  • údržba strojů a kontrola stavu nástrojů

Požadujeme:

  • vzdělání a kvalifikaci pro uvedenou pracovní nabídku
  • zkušenost s obsluhou klasické frézy a brusky  min. 3 roky
  • znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost, přesnost, preciznost
  • čeština - podminkou

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo, dlouhodobobá práce v České republice
  • místo výkonu práce Vyškov - Jihomoravský kraj
  • odpovídající platové ohodnocení
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince/občany států EU
  • nástup možný ihned

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda 132 kč/hod
  • možnost ubytování

Pracovní doba:

  • od 7:00 do 15:00 hod. (jednosměnný provoz) Ро-Pá

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense