Obsluha hydraulického lisu v automotive. Vollmann Lege. Klášterec nad Ohří, okres Chomutov

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme pracovníka na obsluhu hydraulického lisu. Výdělek až 28000 Kč. Ubytování zdarma. Zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • obsluha a seřízení stroje, kontrola funkčnosti všech řídících, ovládacích a kontrolních systémů hydraulického lisu
  • vložení materiálu do formy a vyjmutí hotového výlisku
  • kontrola finálního produktu dle výkresové dokumentace a dle norem
  • jednoduchá údržba stroje a místa pracoviště
  • samostatná manipulace s polotovary a díly
  • dodržování bezpečnostních předpisů a použití předepsaných pracovních pomůcek

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání v oboru strojírenství velkou výhodou
  • zkušenost z výrobního prostředí na pozici údržbář hydraulického lisu min. 1 rok -podmínkou
  • znalost českého jazyka a práce na PC
  • spolehlivost, pracovitost
  • dobrá znalost a čtení ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v České republice
  • stálá práce v automobilovém průmyslu – německá společnost Vollmann Lege s pobočkou v ČR
  • typ pracovního poměru: začátek na DPP (dohoda o provedení práce), po zaučení přechod na HPP (hlavní pracovní poměr - zdravotní, sociální a penzijní pojištění)
  • možnost dlouhodobého zaměstnání
  • místo pracoviště: Pražská 690, Klášterec nad Ohří, okres Chomutov, ČR
  • zaškolování nových pracovníků
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobýt nebo občanství EU
  • nástup na pozici pracovníka obsluhy hydraulického lisu možný ihned

Mzda, finanční podmínký:

  • nástupní mzda pracovníka obsluhy hydraulického lisu 100 Kč/hod
  • po zapracování 115 Kč/hod
  • ubytování zdarma (cesta do pracoviště trvá 10 minut)
  • výdělek až 28 000 Kč
  • mzda se pohybuje dle normy

Pracovní doba:

dvousměnný provoz, ranní a noční směny

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense