Вакансии

Pomocník/ce do kuchyní. Hotel Adeba. Praha- Karlín

Востаннє змінено:

18.05.2016

Přijmeme pomocníka/ci do kuchyně. Průměrná mzda 13 000 Kč. Zajišťujeme stravování zdarma. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • pomocná práce v kuchyni
  • pomoc kuchařům při přípravě snídaně (čištění zeleniny, příprava salátů apod.)
  • umývání nádobí
  • údržba, čištění vybavení
  • úklid kuchyně

Požadujeme:

  • praxe na pozici pomocníka/ce v kuchyni výhodou
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • platný potravinářský průkaz (možné vystavit na vstupní lékařské prohlídce)
  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • příjemné vystupování a chování
  • pracovitost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v Praze
  • stabilní práce v hotelu Adeba
  • přátelský kolektiv, komfortní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce Praha
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) a DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici pomocníka/ce do kuchyně možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda pomocníka/ce v kuchyni 70 Kč/hod.
  • průměrný výdělek 13 000 Kč
  • možnost zajištění ubytování (cesta do pracoviště trvá 30 minut)

Stravování:

  • zajišťujeme stravování zdarma

Pracovní doba:

  • od 7:00 do 16:15
  • možnost práce přesčas a o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense