Pomocný dělník potravinářské výroby. ROCHUS. Práce v Uherském Hradišti

Востаннє змінено:

02.09.2016

Přijmeme pomocného dělníka. Mzda 70 Kč/hod. Zajišťujeme ubytování zdarma vedle místa výkonu práci. Dlouhodobé zaměstnání. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • výroba potravin (výroba knedlíku, klobás, zpracovaní/balení zeleniny u výrobního pasu)
  • veškeré pomocné práce v potravinářské výrobě
  • plněni pokynu nadřízeného pracovníka

Požadujeme:

  • praxe v potravinářství – výhodou
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce)
  • manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve 12 hodinových směnách včetně některých víkendů a svátků
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • místo výkonu práce: Kunovice, okr. Uherské Hradiště
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince občany států EU
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici "Pomocný dělník" možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • nástupní mzda 70Kč/hod
  • zajišťujeme ubytování zdarma nebo možný příspěvek na ubytování
  • zajišťujeme pitný režim během dne
  • odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • možnost práce přesčas

Pracovní doba:

  • мožnost práce přes čas i o víkendů 8-12 hod./denně

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense