Вакансии

Pracovník do pekárny. Pekárna Kabát. Praha – Michle

Востаннє змінено:

19.05.2016

Přijmeme pracovníka do pekárny. Výdělek až 17 500 Kč. Ubytování zdarma. Práce vhodná pro muže i ženy. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • výroba cukrářských výrobků z těsta
  • balení, plnění a zdobení koláčů, krájení závinů
  • expedice a balení
  • příprava náplní a konečná úprava cukrářských výrobků

Požadujeme:

  • zodpovědnost
  • pečlivost, manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • platný potravinářský průkaz (možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v Praze
  • přátelský kolektiv, příjemné prostředí
  • místo výkonu práce Praha - Michle
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici pomocníka do pekárny možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda pomocníka do pekárny 70 Kč/hod.
  • výdělek až 17 500 Kč
  • zaměstnanecký benefit – možnost zvýhodněného odebírání hotových výroků (vyúčtovává se z výplaty)
  • zajišťujeme ubytování zdarma (cesta do pracoviště trvá cca 40 minut)
  • v případě vlastního ubytování příspěvek - 10 Kč/hod.

Stravování:

  • možnost zakoupení cukrářských výrobků a pečiva za poloviční cenu

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz, NE – PÁ  5:00 - 16:00 / 18:00 – 6:00
  • možnost práce přesčas a o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense