Pracovník do prádelny. Prádelna TWC. Kralovice, Plzeň - sever

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme Pracovníka do prádelny. Výdělek až 22 000 Kč. Ubytování zdarma blízko pracoviště. Práce v příjemném kolektivu. Podpora pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • třídění, skládáni prádla
  • obsluha mandlů
  • expedice prádla
  • ostatní nutné manipulační práce
  • plnění úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
  • samostatnost a zodpovědnost
  • praxe v prádelně výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • zaškolení nových pracovníků
  • přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce Kralovice, Plzeň - sever
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ(dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobýt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Pracovníka do prádelny možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • nástupní mzda Pracovník do prádelny 70 Kč/hod + ubytování zdarma (cesta do pracoviště trvá cca 5 minut pěšky),
  • v případě vlastního ubytováni příspěvek - 10 Kč/hod
  • spolehliví stáli pracovníky máji možnost dosažení vyššího výdělku
  • průměrný čistý výdělek až 22 000 Kč.

  • 12 hodinový dvousměnný provoz od pondělí do soboty, neděle - volno
  • možnost práce přesčas

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense