Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v Plzni. Pracoviště - DFH Haus

Востаннє змінено:

11.08.2016

Přijmeme pracovníka do výroby dřevostaveb. Výdělek okolo 25 000 Kč. Ubytování zdarma. Výkonnostní prémie.

Náplň práce:

  • výroba stěnových prvků na bázi dřevěné rámové konstrukce
  • připevňovaní zateplovacího systému
  • přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců
  • zabudování oken, dveří a rolet

Požadujeme:

praktické zkušenosti v oboru truhlář nebo tesař ve výrobě popř. ze stavebnictví
požadovaná praxe min. 1 rok
technické znalosti (čtení výkresů)
pracovitost a spolehlivost
dobrá fyzická zdatnost
ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • místo výkonu práce – Nezvěstice, okres Plzeň, pracoviště DFH Haus CZ
  • moderní pracoviště s moderním vybavením
  • pracovní poměr sjednán se zkušební dobou na dobu určitou
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP
  • nástup na pozici pracovníka do výroby možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • výše mzdy pracovníka ve výrobě záleží na praxi
  • mzda 110,- Kč/hod.
  • zajišťujeme ubytování zdarma
  • výdělek možný až 25000 Kč

Pracovní doba:

  • 2 nebo 3 směnný provoz (denní, odpolední nebo noční)
  • možnost práce přesčas

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense