Вакансии

Pracovník do výroby vzduchotechniky. Mart. Práce v Praze

Востаннє змінено:

19.08.2016

Přijmeme pracovníka do výroby vzduchotechniky, výdělek až 28 000 Kč. Podpora pracovního víza a povolení. Ubytování zdarma. Zajišťujeme pracovní oblečení a obuv. Možnost práce na HPP

Náplň práce:

  • pomocná práce při výrobě odsávaní
  • práce s plechem, na ohýbačce plechu
  • páskování palet
  • práce s ručním nářadím
  • broušení
  • nýtováni, řezáni
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme:

  • flexibilitu
  • dobrý fyzický stav, spolehlivost a manuální zručnost
  • samostatnost
  • možnost pracovat o víkendech a svátcích
  • částečná znalost češtiny/slovenštiny
  • zkušenost s výrobou vzduchotechniky vítaná
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobý a krátkodobý výkon práce v České republice
  • stabilní pracoviště v mezinárodní společnosti
  • místo výkonu práce Praha
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici pracovníka do výroby vzduchotechniky je možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda pracovníka do výroby vzduchotechniky je 110 Kč/hod,po zapracování (1 měsíc) 120 Kč/hod
  • měsíční výdělek až 28 000 Kč
  • zajišťujeme ubytování zdarma (cesta na pracoviště trvá 30-35 minut), nebo je možná částečná kompenzace nakladu na ubytování
  • zdarma zajišťujeme pracovní obuv a oblečení

Pracovní doba:

  •  PO-PÁ 7:00 - 18:00
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Julia Rumyantseva

tel.:

+420 727 969 668

j.rumyantseva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense