Pracovník v logistice – scanerista (picker). Plzeň. Masokombinát SCHNEIDER

Востаннє змінено:

19.05.2016

Přijmeme pracovníka - pickera. Výdělek až 15000 Kč. Ubytování a obědy zdarma. Pracovní oděv. Pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU

Náplň práce:

  • naskladňování a vyskladňování zboží do skladu
  • obsluha PC
  • lehké administrativní práce spojené s expedicí
  • kontrola zboží a převažování palet do ŘS
  • tvorba paletových listů v SAP
  • kontrola a organizace osob při práci s NV
  • příjem dovozového zboží
  • dohled nad pracovníky ŘS
  • evidence a kontrola zboží v ŘS
  • inventury zásob
  • zodpovědnost za čištění a údržbu PC a kontrolní váhy
  • výkon ostatních činností podle pokynu nadřízených zaměstnanců

Požadujeme:

  • vyučení v technickém, potravinářském, zejm. masném oboru výhodou
  • praxe v oboru vítaná
  • pro výkon práce na pozici pracovníka - pickera je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce
  • dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • osobnost s iniciativním přístupem, zodpovědnost, pracovitost
  • ochota pracovat ve směnném a chladném provozu
  • dodržování na pracoviště předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
  • dodržování hygienických norem a pravidel výroby

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo pracovníka - pickera v masokombinátu
  • dlouhodobá práce v České republice v mezinárodní společnosti SCHNEIDER
  •  místo výkonu práce město Plzeň
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici pracovníka - pickera možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • nástupní mzda pracovníka - pickera  70 Kč/hod.
  • po zapracování 75 Kč/hod.
  • zajišťujeme ubytování zdarma v okolí pracoviště
  • 10 Kč/hod. - příspěvek na ubytování v případě, že zaměstnanec má své vlastní ubytování
  • výdělek až 15000 Kč
  • možnost poskytování záloh
  • možnost práce přesčas
  • poskytujeme pracovní oděv a ochranné pomůcky

Stravování:

  • obědy v areálu masokombinátu zdarma
  • zajištění pitného režimu zdarma

Pracovní doba:

  • dvousměnný a třísměnný provoz
  1. od 06:00 do 18:00 hod.
  2. od 18:00 do 06:00 hod.

nebo

  1. od 06:00 do 13:30 hod.
  2. od 13:30 do 21:30 hod.
  3. od 21:30 do 06:00 hod.
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense