Skladník – manipulant. Continental. Práce v Brandýse nad Labem

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme Skladníka – manipulanta, výdělek až 24 000 Kč. Podpora pracovního víza a povolení. Práce je vhodná i pro ženy. Zajišťujeme ochranné pomůcky. Možnost práce na HPP

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím při vyskladňování
  • balení a přebalování elektroniky
  • expedice zboží
  • kontrola jakosti baleného zboží
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme:

  • praxe Skladníka - manipulanta vítána
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu učit se novým věcem
  • základní znalost češtiny výhodou
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobý a krátkodobý výkon práce v České republice
  • stabilní pracoviště v mezinárodní společnosti Continental
  • místo výkonu práce Brandýs nad Labem
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Skladníka - manipulanta možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda Skladníka - manipulanta od 97 Kč/hod.
  • výdělek až 24 000 Kč
  • zajišťujeme ubytování (cesta do pracoviště trvá 30-35 minut)
  • zajišťujeme pracovní obuv

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz
  •  PO-NE 6:00 - 18:00 / 18:00 – 6:00
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense