Вакансии

Skladník – manipulant. Piccollo. Práce v Praze

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme Skladníka - manipulanta. Výdělek až 90 Kč/hod. Práce formou brigády. Pozice je vhodná pro cizince v ČR a občany EU. Dobrá dostupnost MHD

Náplň práce:

  • příprava a manipulace se zbožím
  • ruční vykládka zboží z kontejneru
  • inventura, kontrola přijatého zboží na sklad
  • práce s těžkými břemeny

Požadujeme:

  • praxe na pozici Skladníka - manipulanta  výhodou
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu učit se novým věcem
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme:

  • brigádu v České republice
  • místo výkonu práce Praha 5 - Zličín
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • nástup na pozici Skladníka - manipulanta možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • odměna Skladníka - manipulanta až 90 Kč/hod.
  • zajišťujeme ubytování (cesta do pracoviště trvá 35-40 minut)

Pracovní doba:

jednosměnný provoz, PO-PÁ 7:00 – 15:30

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense