Вакансии

Skladník. Alza. Horní Počernice - práce v Praze

Востаннє змінено:

16.09.2016

Přijmeme skladníka. Výdělek až 22 000 Kč. Osobní ohodnocení. Ubytování zdarma. Podpora pro získání pracovního víza a povolení. Práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce:

  • vyskladňovaní a naskladňovaní zásilek
  • práce se čtečkou, pickování
  • manipulační práce, třídění zboží
  • vizuální kontrola zboží

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • praxe ve skladu na pozici skladník/picker výhodou
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost
  • znalost práce se skenerem výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • základní znalost českého jazyka podmínkou

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci v Praze
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • práci v přátelském a dynamickém prostředí
  • možnost osobního růstu
  • přístup ke školení a neustálému vzdělávání
  • získávání zkušeností
  • dobré platové ohodnocení a zázemí velké společnosti
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • místo výkonu práce Horní Počernice - okolí Prahy
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozice skladník možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda skladníka od 75 do 85 Kč/hod.
  • výdělek až 22 000 Kč
  • osobní ohodnocení - možnost prémie od 500 až 3 000 Kč měsíčně
  • možnost ubytováni zdarma

Pracovní doba:

  • pružná pracovní doba, PO-PÁ 6:00 – 18:00
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense