Вакансии

Skladník/Picker. Hopi. Práce v Jažlovice, Praha-východ

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme Skladníka/Pickera. Výdělek až 21 000 Kč. Dlouhodobá práce v České Republice. Práce je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím při vyskladňování
  • vychystávání zboží dle pokynů administrátora a dle skeneru
  • příprava zboží na expedici
  • manipulace se zbožím ve skladu
  • další pomocné skladové práce
  • plnění pokynu nadřízeného pracovníka

Požadujeme:

  • praxe na pozici skladník/picker výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý fyzický stav
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • flexibilita
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme:

  • dlouhodobou, stabilní práci v mezinárodní společnosti Hopi s.r.o.
  • dlouhodobá práce v České Republice
  • místo výkonu práce: Říčany – Jažlovice, okres Praha-východ
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme pracovní oděv
  • nástup na pozici skladník/picker možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda skladníka/pickera od 105 Kč/hod.
  • výdělek až 21 000 Kč
  • poskytujeme pracovní obuv

Pracovní doba:

  • dvousměnný/třísměnný provoz (ranní/ odpolední/ noční)
  • pracovní směny: osmihodinové a dvanáctihodinové dle konkrétního oddělení ve skladu
  • možnost přesčasů a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense