Вакансии

Skladník/Picker. Práce v Ostravě. Zajištěno ubytování

Востаннє змінено:

10.10.2016

Přijmeme pracovníky na pozici skladník/picker do potravinového skladu. Práce v chladném prostředí. Ubytování zajištěno v blízkosti práce. Směnný provoz

Náplň práce:

  • manipulace s ovocem a zeleninou
  • vyskladnění zboží na palety dle objednávky
  • práce v chladném prostředí

Požadujeme:

  • praxe na pozici skladník/picker výhodou
  • spolehlivost, samostatnost
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav a zrak
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve směnném a chladném prostředí

Nabízíme:

  • místo výkonu práce Ostrava
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci na DPP (dohodu o provedení práce), DPČ (dohodu o pracovní činnosti), po zaučení možnost HPP (hlavního pracovního poměru – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • práce skladníka je vhodná pro občany EU a občany třetích států, pro které zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • nástup na pozici skladník/picker dle dohody

Mzda, finanční podmínký:

  • platové ohodnocení na pozici skladník/picker od 90 Kč/hod.
  • zajištěno ubytování
  • zaučení
  • zálohy

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz
  • možnost přesčasů

Kontakt pro zájemce o práci:

Silvie Tcaci

tel.:

+420 724 519 870

s.tcaci@workintense.cz

skype:

workintense.praha6