Вакансии

Stavební dělník. Česká Stavomontážní. Práce v Praze

Востаннє змінено:

20.05.2016

Přijmeme stavebního dělníka. Mzda 14 100 Kč. Možnost práce na HPP. Zajištění ubytování zdarma. Pomoc při vyřizování pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • zednické a dělnické práce
  • práce na stavbě
  • bourací a výkopové práce
  • manipulace s těžkými břemeny
  • práce na realizovaných zakázkách při výstavbě
  • vykonávání prací pod dohledem a podle pokynů kvalifikovaných pracovníků

Požadujeme:

  • praxe stavebního dělníka - výhodou
  • dobrý fyzický stav, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost češtiny - výhodou
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení
  • dlouhodobá práce v Praze
  • stabilní práce ve společnosti Česká Stavomontážní
  • přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce Praha
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup stavebního dělníka možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda stavebního dělníka 80 Kč/hod. + ubytování zdarma
  • v případě vlastního ubytování příspěvek - 10 Kč/hod.
  • výdělek 14 100 Kč

Pracovní doba:

  • PO-PÁ 7:00 - 15:00

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense