Stavební dělník. Zemědělské družstvo Mořina. Beroun. Dlouhodobé zaměstnání

Востаннє змінено:

27.05.2016

Přijmeme Stavebního dělníka. Výdělek až 25000 Kč. Zajišťujeme ubytování zdarma. Dlouhodobé zaměstnání. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • vykonávání jednoduchých montážních prací, spolupráce při náročnějších stavebních činnostech
  • provádění jednoduchých přípravných a dokončovacích stavebních prací
  • čištění strojů a zařízení, práce na údržbě kravínů
  • manipulační práce se stavebními hmotami, materiály, polotovary a výrobky
  • manuální práce dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

  • střední vzdělání
  • praxi v oboru stavebního dělníka považujeme za výhodu
  • dobrý fyzický stav
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • schopnost rychle se učit

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá  a krátkodobá práce v České republice
  • stabilní práce se společností ZD Mořina
  • místo výkonu práce - ZD Mořina, okres Beroun, nedaleko Prahy
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici stavebního dělníka možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • nástupní mzda stavebního dělníka 70 Kč/hod.
  • po zapracování až 90 Kč/hod.
  • výdělek až 25 000 Kč
  • možnost práce přesčas a o víkendech
  • zajišťujeme ubytování zdarma v místě výkonu práce

Pracovní doba:

  • od 7:00 do 19:00 hod. (jednosměnný provoz), Po-Pá
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense