Strojní zámečník-montážník. Práce ve Vojenském technickém ústavu. Vyškov – okolí Brna

Востаннє змінено:

26.05.2016

Přijmeme Strojního zámečníka-montážníka. Průměrná mzda až 28 000 Kč. Pracovní pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU

Náplň práce:

  • zpracování kovových součástek pro automobilový průmysl řezáním, pilováním, broušením apod.
  • oprava a konečná montáž výrobků
  • ošetřování a údržba strojů
  • práce podle výkresové dokumentace
  • další práce dle pokynů vedoucího
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů

Požadujeme:

  • SOU technického směru (např. mechanik opravář, popř. příbuzné obory)
  • praxi na pozici strojního zámečníka-montážníka min. 3 roky
  • čtení technické a výkresové dokumentace
  • čeština – podmínkou
  • důslednost, pečlivost, bezúhonnost, spolehlivost a pracovitost
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo strojního zámečníka-montážníka ve Vojenském technickém ústavu
  • dlouhodobá práce v České republice
  • místo výkonu práce: Vojenský technický ústav ve Vyškově – Brno, Jihomoravský kraj
  • práce na HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • možnost zajištění ubytování v místě výkonu práce
  • pracovní pozice je vhodná pro cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU
  • nástup na pozici strojního zámečníka-montážníka možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda strojního zámečníka-montážníka 115 Kč/hod.
  • 17 Kč/hod. - příspěvek na ubytování v případě, že zaměstnanec má své vlastní ubytování
  • možný výdělek až 28000 Kč.
  • možnost ubytování
  • možnost poskytování záloh
  • možnost práce přesčas
  • poskytujeme pracovní oděv a ochranné pomůcky

Pracovní doba:

  • od 7:00 do 15:00 hod. (jednosměnný provoz), Po-Pá

Kontakt pro zájemce o práci:

Gurgach Anna

tel.:

+420 774 792 909

a.gurgach@workintense.cz

skype:

gurgach.workintense