Strojník sklářského automatu. O-I Manufacturing. Nové Sedlo, Karlovarský kraj

Востаннє змінено:

15.08.2016

Přijmeme Strojníka sklářského automatu. Výdělek až 25000 Kč. Příspěvek na stravování a penzijní připojištění. Měsíční a roční bonusy. Ubytování zdarma

Náplň práce:

  • obsluha sklářského automatu
  • promazávání a výměna forem na výrobu lahví
  • prvotní vizuální kontrola a odběr vzorků pro kontrolu
  • dohlížení na chod stroje

Požadujeme:

  • minimálně vyučení v technickém oboru (např. opravář strojů, zámečník, udřbař apod.)
  • praxe ve výrobním závodě je vítaná (není podmínkou)
  • zkušenost z výrobního prostředí na pozici Strojníka sklářského automatu výhodou
  • zdravotní způsobilost pro práci v rizikovém prostředí, hluk
  • manuální zručnost
  • komunikativní znalost českého jazyka
  • spolehlivost, fyzická zdatnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracovní místo ve společnosti O-I Manufacturing
  • typ pracovního poměru:na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), nebo na HPP (hlavní pracovní poměr - zdravotní, sociální a penzijní pojištění)
  • ubytování zajištěno v blízkosti pracoviště
  • místo pracoviště: Nové Sedlo, okres Sokolov, nedaleko Karlových Varů
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Strojníka sklářského automatu možný ihned

Mzda, finanční podmínký:

  • nástupní mzda Strojníka sklářského automatu od 90 Kč/hod.
  • po zaučení od 110 Kč/hod.
  • výdělek až 25 000 Kč
  • další zákonné příplatky za noční směnu, svátky, víkendy
  • měsíční a roční bonusy
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • zajištění pracovního oblečení
  • ubytování zdarma

Pracovní doba:

třísměnný provoz (ranní /odpolední /noční)

pracovní směny:

  • od 6:00 do 14:00 hod.,
  • od 14:00 do 22:00 hod.,
  • od 22:00 do 6:00 hod.

možnost přesčasů

Kontakt pro zájemce o práci:

Vasylieva Kristina

tel.:

+420 725 844 359

k.vasylieva@workintense.cz

skype:

k.vasylieva.workintense