Uklízeč/ka skladových prostor. Geis. Modletice. Práce v okolí Prahy

Востаннє змінено:

19.05.2016

Přijmeme uklízeče/ku skladových prostor. Výdělek až 13 200 Kč. Můžeme zajistit ubytování zdarma. Poskytujeme pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • úklid skladových prostor, rampy a areálu
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti
  • plnění úkolů dle nařízení vedoucího

Požadujeme:

  • pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, fyzická zdatnost
  • praxe na pozici uklízeče/ky skladových prostor výhodou
  •  trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • dlouhodobá práce v České republice
  • práci v přátelském a dynamickém prostředí
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce),  DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění)
  • místo výkonu práce Modletice - okolí Prahy
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Uklízeč/ka skladových prostor po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  • mzda uklízeče/ky skladových prostor od 66 Kč/hod. do 76 Kč/hod.
  • výdělek až 13 200 Kč + ubytování zdarma (cesta do pracoviště trvá cca 50 minut)
  • v případě vlastního ubytování příspěvek - 10 Kč/hod.
  • zajišťujeme ochranné pomůcky

Pracovní doba:

  • PO-PÁ 6:00 – 15:00

Kontakt pro zájemce o práci:

Sutula Tanya

tel.:

+420 777 715 445

t.sutula@workintense.cz

skype:

t.sutula.workintense