Závozník na rozvoz jídla do Všeobecné fakultní nemocnice. Práce na Praze 2

Востаннє змінено:

26.05.2016

Přijmeme závozníka na rozvoz jídel - Mzda až 14000 Kč. Zálohy. Práce na dlouhý a krátký týden. Možnost práce přesčas. Dobrá dostupnost MHD

Náplň práce:

  • rozvoz a svoz jídla v chromovaných skříních v rámci oddělení v nemocnici​​
  • závozník naloží, vyloží skříně s jídlem na nákladní auto a poté je rozveze od vchodu na jednotlivá oddělení v nemocnici

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík, slušné vystupování (práce s lidmi)
  • znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
  • pro výkon práce závozníka je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce
  • dobrý fyzický stav, odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost​, spolehlivost, pečlivost, týmová práce
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka nemocnice (dispečera)

Nabízíme:

  •  cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  •  dlouhodobá práce v Praze v příjemném kolektivu
  •  místo výkonu práce - Všeobecná fakultní nemocnice, Praha 2 - Karlovo náměstí
  •  pracovní úvazek na DPP nebo na DPČ (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  •  nástup na pozici závozníka je možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínký:

  •  mzda závozníka na rozvoz jídla od 70 Kč/hod.
  •  možnost výdělku až 14 000 Kč
  • čmožnost ubytování
  • možnost záloh

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech
  • od 06:00 do 19:00 hod.

Kontakt pro zájemce o práci:

Iryna Voloshynovska

tel.:

+420 727 969 668

i.voloshynovska@workintense.cz

skype:

iryna.voloshynovska.workintense