Our partners

Paletový servis s. r. o.

Verze pro tiskPoslat e-mailemPDF verze
Paletový servis s.r.o. - výkup a výroba palet. Partner WORKINTENSE

Paletový servis – výkup a výroba palet

Výroba palet

Zabýváme se výrobou palet pro všechny typy produktů a dodáváme rovněž další obdobné výrobky vhodné pro převoz a uskladnění zboží. Máme velké zkušenosti v oboru, a proto produkujeme kvalitní palety, které jsou zárukou ochrany pro vaše výrobky. Přijďte k nám a vyberte si našich typů palet EUR nebo palet EPAL, vedeme i jednorázové palety nebo produkty netypických rozměrů pro specifické zboží.

Výkup palet

Naším úkolem však není jen výroba palet, ale zabýváme se také jejich výkupem. Potřebovali jste palety jen na určité období a teď vám pouze překážejí. Využijte náš výkup palet. Umíme ocenit kvalitní zboží a bereme palety všech možných typů. Díky našim službám už pro vás nemusí být úvaha o nákupu palet tak problematická. Stačí si je pořídit na dobu nutnou a následně je odevzdat do výkupu palet. Taková cesta se mnohdy vyplatí více než nakupovat jednorázové nekvalitní palety jen kvůli šetrnosti.

Paletové soubory a bedny

Kromě výroby palet a jejich výkupu se zabýváme také výrobou a dodávkou příbuzných produktů. V naší nabídce tak nechybí paletové soubory určené pro nejrůznější typy zboží od zemědělských produktů po chemikálie či vybavení na zahradu. Stejně tak dodáváme také všechny rozměry beden, které spolehlivě ochrání vaše zboží na cestách nebo při nutnosti dlouhodobého skladování. Jsme jistotou ochrany vašich produktů.

Джерело: www.paletservis.eu

Paletový servis s. r. o.

Показано 1 - 1 з 1 знайдених вільних робочих місць

Приймемо спеціаліста по виготовленню піддонів. Середня з/п 21 000 крон. Компенсація витрат на житло. Візова підтримка. Робота за трудовим договором
На гроші робочих, які були переказані з Чехії, в Україні живуть цілі родини
У грудні 2015 року було видано книгу "Українська трудова міграція в Чеській Республіці" про міграцію (імміграцію),...
Чеські робочі карти без реєстрації в системі VISAPOINT
У відповідь на тиск роботодавців, уряд Чеської республіки, в останні роки, шукає шляхи як прискорити процес залучення...
Чи врятують трудові мігранти економіку Чехії
В останні місяці не тільки економічні ЗМІ були наповнені драматичними висловлюваннями і прогнозами представників об'...
Робота на складі в Чехії. Пікер
«Спільно виконувати одну справу, в повній рівності й без жодних церемоній» - лише за цих умов Генрі Форду вдалося...